Pagina 1 van 1

ff voorstellen

Geplaatst: Do Aug 12, 2010 10:53 am
door peja
Hoi allemaal, ik ben Janny , 59 jaar en ook wanhopig aan t proberen zo'n 10 kilo af te vallen. Door allerlei oorzaken lukt me dat dus niet (meer), terwijl ik erg gezond eet en genoeg beweeg.
Ik ben via het boek van Cora onlangs bij Gonny terecht gekomen en ik zit op t randje van insulinemie en heb ook last van koolhydraatverslaving. Na n week carbfree gegeten te hebben verviel ik in n somber, depressief en energieloos mens, wat ik echt niet ben! :-) Dus het gaf me wel duidelijk een reactie en daar ben ik blij om. Ik heb al veel gehad aan de recepten op deze site en ben steeds op zoek naar nieuwe.
Wij zullen gaan zien wat t me op gaat leveren in de komende periode!

Geplaatst: Vr Aug 13, 2010 10:24 pm
door Gonny (therapeut)
Hallo Janny,

Leuk je hier tegen te komen.
Zoals je al aangeeft is het bij jou duidelijk dat er een koolhydraatverslaving meespeelt. Zodra we die onder controle hebben kunnen we aan de kilo's gaan werken.